• log in
  • create an account

Admissions for Bachelor's and Master's Degree Programs

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

News

Registration

Festiwal Kierunków na studia II stopnia

| Katarzyna Zajdel

14 czerwca, w godz. 13:00-18:00 na platformie Google Meet odbędzie się Festiwal Kierunków dla osób zainteresowanych studiami II stopnia. Podczas wydarzenia, kandydaci na studia będą mogli spotkać się z wykładowcami, kuratorami i menedżerami kierunków, porozmawiać o wymarzonych kierunkach, programie studiów i możliwościach jakie daje studiowanie na UE Katowice.

Szczegółowy harmonogram oraz linki do spotkań dla poszczególnych kierunków znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.ue.katowice.pl/uczelnia/aktualnosci/article/festiwal-kierunkow-na-studia-ii-stopnia

Oferta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

| Angelika Gagracz

logo uczelni i kandydaci na studia

Jeżeli chcesz stać się częścią społeczności akademickiej naszego Uniwersytetu i rozpocząć studia, zapoznaj się z naszą ofertą i weź udział w rekrutacji.

Rekrutację prowadzimy raz w roku, rozpoczynamy w czerwcu, by w październiku powitać w naszych murach nowych studentów. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na dany rok akademicki, zamieszczane są na naszej stronie internetowej www.ue.katowice.pl/kandydaci.html.

Uniwersytet posiada bogatą ofertę edukacyjną w ramach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego oraz drugiego stopnia, studiów podyplomowych, studiów MBA, szkoleń oraz Szkoły Doktorskiej. Znajdziesz w niej także kierunki prowadzone w języku angielskim. Zapoznaj się z pełną ofertą studiów juz dziś, by w czerwcu aplikować na wymarzony kierunek.