• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej 2024-2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach klikając OFERTA.

Szczegółowe informacje nt. rekrutacji znajdują się na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowe informacje dla kandydatów nieposiadających dyplomu ukończenia studiów magisterskich bądź studiów drugiego stopnia w momencie rejestracji w IRK!

  • W rekrutacji mogą wziąć udział kandydaci przed ukończeniem studiów magisterskich pod warunkiem złożenia w trakcie rekrutacji oświadczenia, że dyplom ukończenia studiów magisterskich albo zaświadczenie o ukończeniu studiów II stopnia lub jednolitych magisterskich zostanie dostarczone w terminie do 19 lipca. Wzór oświadczenia znajduje się na stronie internetowej z informacjami o rekrutacji podlinkowanej powyżej. 
  • Dodając w sekcji wykształcenie dokument dyplom magistra należy uzupełnić tylko cztery pola: rodzaj dokumentu (dyplom magistra), rok uzyskania dokumentu (2024), kraj wydania (Polska lub inny z listy) oraz numer dokumentu (wpisując: rekrutacja przed obroną).